پنجشنبه 8 اسفند 1398   00:20:41
دانشکده بهداشت
.

روبدادها

تعداد بازدید این صفحه :128016
1397/12/18 شنبه
دومین جشنواره دانشجویی استارت آپی ها؛ به دیابت حمله کنید.،با محوریت شتاب‌دهی ایده‌ها در جهت زندگی راحت‌تر برای بیماران دیابتی20 خرداد 98

 

برادر گرامی جناب آقای دکتر عباسعلی کریمی

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

سلام عليكم

  احتراماً، همانگونه که مستحضرید بیماری دیابت یکی از بیماری‌های غیرواگیر شایع در جامعه است که هر ساله هزینه‌های هنگفتی را برای کشور رقم می‌زند. مشکلات موجود بر سر راه درمان این بیماری، عوارض کوتاه مدت و دراز مدت آن همگی موجبات کاهش کیفیت زندگی این بیماران را فراهم می‌آورد.

خوشبختانه تا امروز تلاش‌های زیادی در جهت حل مشکلات بیماران دیابتی و کمک به ارتقای کیفیت زندگی ایشان از مجرای طراحی و تولید داروها، روش‌های نوین درمانی و تجهیزات مورد نیاز آن‌ها شده است. ولیکن در مسیر کمک به افزایش رضایت از زندگی این بیماران همچنان باید کوشید.

در همین راستا مرکز ایده پروری و نوآوری پژوهشگاه در نظر دارد؛ دومین جشنواره "استارت آپی ها؛ به دیابت حمله کنید."، را با محوریت شتاب‌دهی ایده‌ها در جهت زندگی راحت‌تر برای بیماران دیابتی برگزار نماید. اطلاعات تکمیلی در این خصوص از طریق پایگاه اینترنتی پژوهشگاه به آدرس www.emri.tums.ac.ir در دسترس می‌باشد.

ضمن ارسال پوستر این رویداد به پیوست، خواهشمند است در خصوص اطلاع رسانی به دانشکده‌های آن دانشگاه جهت شرکت فعال دانشجویان در این رویداد اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

 

دکتر باقر لاریجانی

رئیس پژوهشگاه علوم غدد ومتابولیسم

 

 

 

  
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ