یکشنبه 28 دی 1399   06:31:43
1395/2/29 چهارشنبه دانشکده بهداشت
.
تعداد بازدید این صفحه :323
1399/3/12 دوشنبه
برگزاری نشست هیئت رئیسه دانشکده بهداشت
دکتر اکبری ساری گفت: با توجه به شرایط جدید کشور باید تلاش کنیم نقش و جایگاه دانشکده را در این زمینه تقویت کرده و رسالت و برنامه های دانشکده را بازبینی و اصلاح کنیم.
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، دوشنبه 12خرداد 99، نشست هیئت رئیسه دانشکده بهداشت با حضور دکتر علی اکبری ساری رئیس، معاونان و مشاوران دانشکده برگزار شد.
در ابتدای نشست دکتر اکبری ساری توضیحاتی در خصوص شرایط دانشکده ارائه داد و گفت: باید برای هم زیستی با ویروس کرونا و دوران بعد از آن با توجه به نقش دانشکده و رسالت آن شرایط را بازبینی و برنامه های بیشتری که پاسخگویی را بالاتر ببرد طراحی کنیم، هرچند که تا به امروز هم در زمینه این همه گیری دانشکده عملکرد قابل قبول و درخشانی داشته که از همه مشارکت کنندگان در این زمینه تشکر می کنم.  
در ادامه دکتر الهام شکیبازاده معاون آموزشی دانشکده، توضیحاتی را درباره نحوه برگزاری و ادامه کلاس های آموزشی دانشجویان و در ارتباط با نحوه ارزشیابی و سامانه نوید، سیپاد و ... ارائه کرد و حاضران نظرات و پیشنهاداتشان را بیان کردند.
همچنین دکتر سیمین ناصری معاون پژوهشی دانشکده در خصوص برنامه های و نشست های معاونت پژوهشی و جلسات برگزار شده، طرح های تصویب شده در زمان کرونا توضیحاتی را ارائه داد.
سپس دکتر اکبری ساری گفت: با توجه به شرایط جدید کشور باید تلاش کنیم نقش و جایگاه دانشکده را در این زمینه تقویت کرده و رسالت و برنامه های دانشکده را بازبینی و اصلاح کنیم.
در انتها درباره نحوه حضور استادان و کارکنان در دانشکده و ارائه خدمات هم مطالبی بیان شد.
گالری عکس
 


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
آرشیو کل اخبار