چهارشنبه 1 آبان 1398   00:44:45
معاونت آموزشی

معرفی: از ابتدای تأسیس دانشکده بهداشت در تیرماه سال 1345 تا اوایل سال 1360 کلیه امور مربوط به آموزش، پژوهش و اداری مالی دانشکده توسط یک معاونت به انجام می رسید و در این مدت اداره امور آموزش و خدمات دانشجویی، مسؤولیت رسیدگی به امور آموزش دانشجویان در همه مقاطع تحصیلی اعم از برنامه‌ریزی آموزشی و خدمات رفاهی را به عهده داشت. از اوایل سال 1360، با تفکیک معاونت‌های دانشکده، معاونت آموزش دانشکده بعنوان یکی از ارکان اصلی دانشکده شروع به کار کرد. در سال‌های اخیر، ادغام دانشکده ابوریحان با دانشکده بهداشت، افزایش پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، پذیرش دانشجوی دوره MPH و MD-MPH و بین‌الملل، منجر به رشد بی‌سابقه تعداد دانشجویان شاغل به تحصیل در این دانشکده شده است. معاونت آموزشی دانشکده بهداشت با وجود تعداد زیاد دانشجو و حجم بالای کارهای مربوطه با استفاده از پرسنل ورزیده و دلسوز توانسته است تا حد زیادی انتظارات را برآورده ساخته و موجبات جلب نظر ارباب رجوع را فراهم آورد. این معاونت در سال‌های اخیر علی‌رغم رشد کمی دانشجویان با همکاری گروه‌های آموزشی توانسته است رشته‌های متعدد و جدیدی را در مقاطع مختلف در این دانشکده راه اندازی کند که از جمله آن‌ها می‌توان به رشته‌های سیاست‌گذاری سلامت، اقتصاد بهداشت، سلامت در بلایا و فوریت‌ها، بهداشت و ایمنی موادغذایی در مقطع دکتری، رشته‌های ارزیابی فن‌آوری سلامت، میکروب‌شناسی موادغذایی،  بهداشت و ایمنی موادغذایی و ارگونومی در مقطع کارشناسی ارشد  و رشته‌های مهندسی بهداشت محیط و مهندسی بهداشت حرفه‌ای در مقطع کارشناسی پیوسته و گرایش‌های متعدد در دوره MPH پودمانی اشاره کرد.

 

مأموریت: رسیدگی به کلیه امور آموزشی دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی و جذب و ارتقای اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت

چشم انداز: ارتقای کیفیت فرآیندها و ارایه خدمات آموزشی

 

سامانه انتقالی و میهمانی دانشجویان در نیمسال دوم 99-98

دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی متقاضی انتقال و میهمانی جهت نیمسال دوم 99-98 بر اساس بازه های زمانی مشخص شده نسبت به ثبت درخواست در سامانه اقدام نمایند.

طرح سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود

این طرح از تاریخ 98/8/11 لغایت 98/9/4 در معاونت دانشجوئی دانشگاه انجام خواهد شد.

تمدید زمان انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود(1398)

دانشجویان جدیدالورود سال 1398 مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصص صرفا میتوانند در روز چهارشنبه مورخ 17 مهر ماه 98 از ساعت 8 تا 12 ظهر نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نمایند.

دومین دوره جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی

دومین دوره جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی در روزهای 27 لغایت 29 فروردین 1399 در مرکز همایشهای رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.

اطلاعیه بنیاد ملی نخبگان

پشتیبانی بنیاد ملی نجبگان از دانشجویان صاحب استعداد برتر نو ورود_دانشجویان سال اول دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) در سال تحصیلی 99-1398

بيشتر