چهارشنبه 1 آبان 1398   00:53:19
مهندسی بهداشت محیط
معرفی:
 گروه مهندسی بهداشت محیط از ابتدای تأسیس دانشکده بهداشت فعالیت‌های خود را آغاز نموده است  و همراه با افزایش تعداد و تنوع آلودگیهای محیط و همچنین همراه با اعتلای سطح آگاهیها در زمینه بهداشت محیط زیست، فعالیت این گروه نیز به صورت روزافزون گسترش یافته است.

ماموریت: ماموریت گروه مهندسی بهداشت محیط تربیت دانش آموختگانی با بالاترین کیفیت علمی و عملی ممکن و تولید علم از راه تحقیق، توسعه و فعالیتهای پژوهشی و نیز ارائه خدمات به جامعه، کشور و متخصصین بهداشت محیط است.

برنامه مدیریت گروه آموزشی مهندسی بهداشت محیط
چشم انداز: بهره مندی از محیط زیست مطلوب با تاکید بر مدیریت مخاطرات زیست محیطی که به نحوی سلامت انسان و محیط را تهدید می کند.

         
چارت گروه مهندسی بهداشت محیط          
  

گرامی داشت روز جهانی بهداشت محیط

مدیرگروه مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت در پیامی روز جهانی بهداشت محیط را تبریک گفت.

انتصاب دکتر مصداقی نیا به عنوان مشاور عالی

با عنایت به سوابق درخشان و تجربیات ارزشمند حضرتعالی در عرصه های مختلف آموزشی و پژوهشی وهچنین کفایت و کار آمدی در عرصه اجرائی ,بدین وسیله جنابعالی را که یکی از چهره های ماندگار وشاخص جامعه بهداشت محیط کشور هستید ,به عنوان مشاور عالی خود برگزیده و منصوب می نمایم .

اعلام آمادگی گروه مهندسی بهداشت محیط در خصوص اقدامات بهداشتی بعد از بحران سیل

گروه آموزشی مهندسی بهداشت محیط همگام با انجمن علمی بهداشت محیط ایران و پژوهشکده محیط زیست که دارای اعضای هیات علمی متخصص ومشترک می باشند ؛جهت ارائه خدمات لازم از لحاظ تخصصی؛ فنی؛مشاوره ای وخدماتی به شرح ذیل ؛ آمادگی خود را اعلام می نماید:

تبریک به همکاران بابت کسب بالاترین امتیاز در حیطه آموزش و پژوهش

سرکار خانم دکتر سیمین ناصری ,آقای دکتر امیر حسین محوی,آقای دکتر کامیار یغمائیان و آقای دکتر نبی زاده بدیهی است دست یافتن به بالاترین امتیاز در مقوله آموزش و پژوهش در دانشکده ,با تلاش , سخت کوشی و نیز احساس مسئولیت و تعهد به انجام خدمات آموزشی و پژوهشی بویژه حفظ ارزشها و اخلاق مداری حرفه ای میسر خواهد گردید .ضمن تبریک از طرف گروه ,افق وچشم اندازی پرفروغ را برایتان آرزومندم . دکتر دهقانی مدیرگروه مهندسی بهداشت محیط

تبریک جناب آقای دکتر محوی ، استادیارمحترم گروه مهندسی بهداشت محیط

کسب جایزه پژوهشگر برتر در بیستمین جشنواره ابن سینا

بيشتر