جمعه 30 فروردين 1398   14:56:56
مهندسی بهداشت محیط
معرفی:
 گروه مهندسی بهداشت محیط از ابتدای تأسیس دانشکده بهداشت فعالیت‌های خود را آغاز نموده است  و همراه با افزایش تعداد و تنوع آلودگیهای محیط و همچنین همراه با اعتلای سطح آگاهیها در زمینه بهداشت محیط زیست، فعالیت این گروه نیز به صورت روزافزون گسترش یافته است.

ماموریت: ماموریت گروه مهندسی بهداشت محیط تربیت دانش آموختگانی با بالاترین کیفیت علمی و عملی ممکن و تولید علم از راه تحقیق، توسعه و فعالیتهای پژوهشی و نیز ارائه خدمات به جامعه، کشور و متخصصین بهداشت محیط است.

برنامه مدیریت گروه آموزشی مهندسی بهداشت محیط
چشم انداز: بهره مندی از محیط زیست مطلوب با تاکید بر مدیریت مخاطرات زیست محیطی که به نحوی سلامت انسان و محیط را تهدید می کند.

         
چارت گروه مهندسی بهداشت محیط          
  

تبریک جناب آقای دکتر محوی ، استادیارمحترم گروه مهندسی بهداشت محیط

کسب جایزه پژوهشگر برتر در بیستمین جشنواره ابن سینا

تبریک جناب آقای دکتر دهقانی ، مدیر محترم گروه مهندسی بهداشت محیط

کسب جایزه مقاله برگزیده در بیستمین جشنواره ابن سینا

مراسم تقدیر از آقای شمخانی

مراسم تقدیر از زحمات آقای شمخانی در تاریخ 9 / 10 / 97 در سالن شورای گروه مهندسی بهداشت محیط با حضور جمعی از اساتید و کارشناسان گروه برگزار گردید.

تبریک ارتقاء دکتر محمود علی محمدی به مرتبه دانشگاهی استادی

همکار گرانقدر جناب آقای دکتر محمود علی محمدی استاد محترم گروه مهندسی بهداشت محیط بدینوسیله ارتقاء جنابعالی به مرتبه دانشگاهی استادی دانشگاه علوم پزشکی تهران

برگزاری جشن دانشجویان ورودی جدید گروه مهندسی بهداشت محیط

با حضور اساتید گروه، دانشجویان و معاونین محترم آموزشی، پژوهشی و همچنین رییس شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده این مراسم درسالن شورا برگزار شد.

بيشتر