پنجشنبه 3 بهمن 1398   11:27:03
مهندسی بهداشت محیط
معرفی:
 گروه مهندسی بهداشت محیط از ابتدای تأسیس دانشکده بهداشت فعالیت‌های خود را آغاز نموده است  و همراه با افزایش تعداد و تنوع آلودگیهای محیط و همچنین همراه با اعتلای سطح آگاهیها در زمینه بهداشت محیط زیست، فعالیت این گروه نیز به صورت روزافزون گسترش یافته است.

ماموریت: ماموریت گروه مهندسی بهداشت محیط تربیت دانش آموختگانی با بالاترین کیفیت علمی و عملی ممکن و تولید علم از راه تحقیق، توسعه و فعالیتهای پژوهشی و نیز ارائه خدمات به جامعه، کشور و متخصصین بهداشت محیط است.

برنامه مدیریت گروه آموزشی مهندسی بهداشت محیط
چشم انداز: بهره مندی از محیط زیست مطلوب با تاکید بر مدیریت مخاطرات زیست محیطی که به نحوی سلامت انسان و محیط را تهدید می کند.

         
چارت گروه مهندسی بهداشت محیط          
  

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد.

عروج ملکوتی سرباز رشید جهان اسلام و ایران ، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی این چهره بین المللی مقاومت و ایثار را تبریک و تسلیت عرض مینمایم.

انتخاب دکترامیرحسین محوی در هفدهمین همایش نکوداشت مقام استاد منتخب جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

انتخاب جنابعالی در هفدهمین همایش نکوداشت مقام استاد منتخب جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران (سال 98) را از طرف خود و کلیه همکاران محترم گروه تبریک عرض می نمایم. بدیهی است نائل آمدن به چنین دستاورد ارزشمندی که مایه ا فتخار جامعه بهداشت محیط کشور بویژه گروه آموزشی مهندسی بهداشت محیط می باشد

گرامی داشت روز جهانی بهداشت محیط

مدیرگروه مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت در پیامی روز جهانی بهداشت محیط را تبریک گفت.

انتصاب دکتر مصداقی نیا به عنوان مشاور عالی

با عنایت به سوابق درخشان و تجربیات ارزشمند حضرتعالی در عرصه های مختلف آموزشی و پژوهشی وهچنین کفایت و کار آمدی در عرصه اجرائی ,بدین وسیله جنابعالی را که یکی از چهره های ماندگار وشاخص جامعه بهداشت محیط کشور هستید ,به عنوان مشاور عالی خود برگزیده و منصوب می نمایم .

اعلام آمادگی گروه مهندسی بهداشت محیط در خصوص اقدامات بهداشتی بعد از بحران سیل

گروه آموزشی مهندسی بهداشت محیط همگام با انجمن علمی بهداشت محیط ایران و پژوهشکده محیط زیست که دارای اعضای هیات علمی متخصص ومشترک می باشند ؛جهت ارائه خدمات لازم از لحاظ تخصصی؛ فنی؛مشاوره ای وخدماتی به شرح ذیل ؛ آمادگی خود را اعلام می نماید:

بيشتر