چهارشنبه 1 آبان 1398   00:55:26
دانشکده بهداشت
.
تعداد بازديد اين صفحه: 251
1397/8/15 سه‌شنبه
برگزاری نشست هیات رییسه در دانشکده بهداشت
دکتر اکبری ساری: بازسازی و نوسازی فضاهای عمومی دانشکده با برنامه هدفمند حل شده و در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، دوشنبه 14 آبان 97، نشست هیات رییسه دانشکده بهداشت با حضور دکتر اکبری ساری رییس و معاونان و مشاوران دانشکده برگزار شد.

در این نشست بر اساس دستور جلسه دکتر ذاکریان معاون اداری و مالی دانشکده، به تشریح برنامه های چهار ساله و فعالیت های معاونت اداری و مالی دانشکده با ارائه به صورت پاور پوینت پرداخت.

پس از ارائه دکتر ذاکریان، فعالیت ها و برنامه های ارائه شده را حاضران از ابعاد مختلف بررسی و پیشنهاداتی ارائه کردند. که مهمترین پیشنهادها: ارائه نقشه نیروی انسانی غیر هیات علمی، چگونگی توزیع اضافه کار و راهکارهای کنترل هزینه و جذب درآمد بود.

در انتها دکتر اکبری ساری با تاکید بر این موضوع که بازسازی و نوسازی فضاها در دانشکده با سختی بسیار حل شده و در حال انجام است گفت: باید نوع نگاه مان را به مسائل تغییر دهیم و در کنار این برنامه ها به مسائل کلان و مهم تر هم فکر کنیم و برای آن ها هم برنامه داشته باشیم.

همچنین نقشه نیروی انسانی برای دانشکده بسیار مهم است و نگاه کلان و برنامه محور و پایش و بازدیدهای منظم و دوره ای در رفع مشکلات مربوطه مهم بوده و همچنین بهتر است روی شاخص های نظرسنجی هم تامل بیشتری شود و این شاخص ها بازبینی و اصلاح شود.      
امتیاز دهی
 
 

آرشیو کل اخبار
نسخه قابل چاپ