يكشنبه 24 شهريور 1398   20:47:35
دانشکده بهداشت
.
تعداد بازديد اين صفحه: 277
1397/9/12 دوشنبه
برگزاری نشست هیات رییسه در دانشکده بهداشت
دکتر اکبری ساری گفت: برای انجام و پیشرفت بهتر برنامه های چهار ساله دانشکده نیاز به اولویت بندی برنامه ها و مکانیسمی برای رصد میزان پیشرفت آن ها است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، دوشنبه 12 آذر 97، نشست هیات رییسه دانشکده بهداشت با حضور دکتر اکبری ساری رییس و معاونان دانشکده برگزار شد.

در این نشست دکتر الهام شکیبازاده معاون آموزشی دانشکده، به تشریح ادامه برنامه های چهار ساله و فعالیت های آن معاونت با ارائه به صورت پاور پوینت و توضیحات در خصوص آن پرداخت.

پس از ارائه دکتر شکیبازاده، فعالیت ها و برنامه های ارائه شده از ابعاد مختلف بررسی و حاضران پیشنهاداتی ارائه کردند.

سپس دکتر سیمین ناصری معاون پژوهشی دانشکده، به توضیح و تشریح برنامه های چهار ساله و فعالیت های آن معاونت با ارائه به صورت پاور پوینت و توضیحات در خصوص آن پرداخت.

پس از ارائه دکتر ناصری، فعالیت ها و برنامه های ارائه شده از ابعاد مختلف بررسی و حاضران پیشنهاداتی ارائه کردند.

 در ادامه دکتر اکبری ساری با تاکید بر این موضوع که همزمان با اجرای این برنامه ها استفاده بهینه از منابع و فضاهای دانشکده را باید به صورت جدی مدنظر قرار دهیم گفت: برای انجام و پیشرفت بهتر برنامه های چهار ساله دانشکده نیاز به اولویت بندی برنامه ها و مکانیسمی برای رصد میزان پیشرفت آن ها است.

 همچنین  وی در راستای تداوم و رسیدن به اهداف برنامه چهار ساله معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده، عنوان کرد: باید برای فرآیندهای آموزش و پژوهش و اجرایی کردن آن ها سیاستگذاری درست صورت گرفته و به همکاری های بین گروهی هم در معاونت آموزشی و هم در معاونت پژوهشی دانشکده توجه ویژه شده و تعامل بیشتری صورت پذیرد.

در انتهای نشست بر همکاری های بین گروهی در دانشکده در جهت جذب گرنت های بین گروهی و بین المللی تاکید و پیشنهاد شد: علاوه بر توجه به مساله محور بودن پژوهش ها که بسیار مهم است به سایر پژوهش هایی که در دانشکده انجام می شود هم همزمان توجه کافی صورت پذیرد. 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو کل اخبار
نسخه قابل چاپ