پنجشنبه 30 شهريور 1396   00:19:27
دانشکده بهداشت
.
تعداد بازديد اين صفحه: 179
1396/6/21 سه شنبهروابط عمومی دانشکده بهداشت
برگزاری دومین جشن بزرگ خانواده دانشکده بهداشت
دومین جشن بزرگ خانواده دانشکده بهداشت به منظور تجلیل از بازنشستگان ، کارکنان نمونه و دانش آموزان ممتاز خانواده دانشکده، روز 15 شهریور برگزار شد

 

دومین جشن بزرگ خانواده دانشکده بهداشت به منظور تجلیل از بازنشستگان ، کارکنان نمونه و دانش آموزان ممتاز روز چهارشنبه  15 شهریور 1396 ، با حضور دکتر اکبری ساری رئیس دانشکده بهداشت ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسی زاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر ناطق پور معاونت فرهنگی ، دکتر ذاکریان معاون اداری – مالی ،  اعضای هیات علمی ، کارکنان و خانواده های آنان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی  تهران برگزار شد. مراسم با خیر مقدم دکتر ناطق پور آغاز شد. دکتر ناطق پور در سخنان خود گفتند: برای ما توفیقی است که در خدمت همکاران عزیز و خانواده بزرگوار آنان باشیم و شادی ‌هایمان را باهم  تقسیم کنیم.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده بهداشت گفت: نقش خانواده در جامعه بسیار ارزشمند و مقدس است و سلامت  اجتماع ، وابسته به‌سلامت خانواده است و برگزاری چنین جشن‌هایی تأثیر بسیاری در سلامت روح و روان افراد خواهد داشت . به همین جهت امسال نیز بر آن شدیم تا همانند سال گذشته ، فرزندان کارکنان دانشکده در محل کار پدر یا مادر خود حضور پیدا کرده و با همکاران و دوستان آن‌ها آشنا شوند و از این جمع تأثیر بگیرند.

 سپس دکتر اکبری ساری سخنانی در ارتباط با دانشکده بهداشت و نقش آن در سلامت جامعه از گذشته تا کنون ایراد نموده و به اثر گذاری دانشکده بهداشت در کاهش بیماری های عفونی و منتقله توسط ناقلین از جمله بیماری مالاریا ، کاهش مرگ و میر مادران باردار و نوزادان و افزایش امید به زندگی در نیم قرن اخیر پرداخته و این مهم را مرهون فعالیت های دانشکده بهداشت دانستند . ایشان در سخنان خود دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران را  به دلیل قدمت و هم چنین تربیت نیوروهایی که در دیگر دانشگاه ها شاغل به خدمت شده اند، مادر دانشکده های بهداشت در سراسر کشور معرفی کردند و متذکر گردیدند که این افتخارات از آن اعضای هیات علمی ، کارکنان دانشکده و خانواده های آنان ، اعم از شاغلین و بازنشستگان می باشد و این فرصت را برای تجلیل از بازنشستگان و کارکنان نمونه این دانشکده مغتنم دانستند.

در ادامه دکتر عیسی زاده ضمن تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر و میلاد مسعود امام هادی (ع) و عرض خیر مقدم به مهمانان برنامه ، به جایگاه و اهمیت دانشکده بهداشت در ارتقای سلامت جامعه اشاره نمودند.

برنامه با برگزاری مسابقه ، اجرای موسیقی زنده و هم چنین تجلیل از بازنشستگان ،کارکنان نمونه و دانش آموزان ممتاز مقاطع تحصیلی مختلف ادامه یافت.


لینک خبر

   نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
آرشیو کل اخبار
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (Bguest)


مجری سایت : شرکت سیگما