يكشنبه 29 مهر 1397   18:44:38
دانشکده بهداشت
.
تعداد بازديد اين صفحه: 1620
1396/10/20 چهارشنبهروابط عمومی دانشکده بهداشت
جلسه شورای عمومی دانشکده بهداشت به ریاست دکتر اکبری ساری برگزار شد
جلسه شورای عمومی دانشکده با حضور دکتر اکبری ساری رئیس دانشکده، معاونین، مدیران واحدها و گروه های آموزشی در روز سه شنبه 19 دی ماه در سالن شورای دانشکده بهداشت برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت جلسه شورای عمومی دانشکده با حضور دکتر اکبری ساری رئیس دانشکده، معاونین، مدیران واحدها و گروه های آموزشی  در روز سه شنبه 19 دی ماه  در سالن شورای دانشکده بهداشت برگزارشد.

این جلسه در دو بخش بود که در ابتدا دکتر ساری ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور در جلسه گزارشی از نشست  هم اندیشی و همفکری با اساتید بازنشسته و پیشکسوت دانشکده ارائه و هدف از تشکیل این گونه  نشست ها را اعلام نظرات و استفاده از پیشنهادات این عزیزان در جهت اجرای برنامه چهارساله دانشکده اعلام نمود و هم چنین قرار بر این شده است تا هر سه ماه یک بار این جلسات برگزار گردد.

وی افزود در مورد برنامه چهار ساله دوم دانشکده پس از باز نگری در خصوص موارد اجرا نشده برنامه اولیه تهیه  و برنامه جدید با توجه به نظرات و پیشنهادات رئیس دانشگاه و اساتید پیشکسوت جهت اصلاح و اعلام نظرات برای مدیران و سرپرستان ارسال تا پس از اصلاح و اعلام نظرات به عنوان برنامه چهارسال دوم دانشکده عملیاتی و اجرا گردد.

در بخش دوم جلسه، مراسم تکریم دکتر مرعشی مدیر واحد فناوری اطلاعات ، دکتر احمدخانی ها سرپرست آزمایشگاه مرکزی دانشکده، مهندس بنی اردلانی سرپرست واحد روابط عمومی و معارفه دکتر ذاکریان ، دکترعلی اکبر صبوریراقی و دکتر افسانه متولی حقی مدیر و سرپرستان جدید این واحد ها برگزارشد . در این بخش ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران پیشین  و برشمردن نکات قوت و ضعف واحدها، خواستار ارتقا و بهبود شرایط فعلی جهت ارائه خدمت بهتر شدند و برای مسئولین آرزوی توفیق بیشتر نمودند.  

در ادامه تعدادی از اعضای شورا ی دانشکده گزارشی از فعالیت ها و امور جاری واحدهای مربوطه ارائه و در خواست های خود را مطرح نمودند.


عكس های مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو کل اخبار
نسخه قابل چاپ