پنجشنبه 27 دي 1397   20:31:16
دانشکده بهداشت
.
تعداد بازديد اين صفحه: 1119
1396/11/16 دوشنبه
تبریک دکتر ساری به دکتر عرب و دکتر امیری

تبریک رئیس دانشکده به برگزیدگان نوزدهمین جشنواره ابن سینا و توضیحات تکمیلی

 

جناب آقای دکتر محمد عرب استاد گروه علوم مدیریت و اقتصاد بهداشت دانشکده برگزیده جایزه آموزشگر برتر دانشگاه ( حکیم جرجانی) و جناب آقای دکتر محمد مهدی امیری ( به همراه جناب آقای دکتر فاضل شکری) از گروه پاتوبیولوژی دانشکده موفق به دریافت جایزه " ابداع و اختراع برگزیده " در نوزدهمین جشنواره ابن سینا شدند.

ضمن تبریک فراوان به اساتید گرانقدر برگزیده و آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای این عزیزان، گزارش مختصر فرآیند انتخاب برگزیدگان به شرح زیر می باشد :

الف) جایزه آموزشگر برتر (حکیم جرجانی)

 بر اساس شیوه نامه جشنواره، اعضای هیات علمی با حداقل سه سال سابقه کار که دارای بالاترین کیفیت فعالیت آموزشی بر اساس ارزشیابی های بعمل آمده از جمله از فراگیران می باشند، امتیاز کمیت آموزشی آنها بیش از میانگین امتیاز فعالیت گروه مربوطه طی سال گذشته ( بر اساس سیستم شعاع ) هست و دارای حسن شهرت در فعالیت های آموزشی در محل خدمت هستند و در سال های قبل برگزیده جایزه مذکور نشده اند می توانند توسط خود، همکاران، فراگیران و مسئولین دانشکده و دانشگاه پیشنهاد شوند. بر همین اساس در جشنواره نوزدهم، معاونت آموزشی دانشکده لیست ده عضو هیات علمی دانشکده که به ترتیب دارای بالاترین امتیاز کیفیت آموزشی در طول سه ترم قبل بوده اند را با استفاده از سیستم ماد استخراج نمود و در مرحله بعد میزان امتیاز کمیت آموزشی ایشان در طی یکسال گذشته  ( با استفاده از سیستم شعاع ) بررسی گردید و با استفاده از ترکیب این دو امتیاز، لیست سه نفر اول در جلسه هیات رئیسه دانشکده مشخص و استخراج شد. از طرفی برخی از همکاران هیات علمی دانشکده توسط خود یا همکاران کاندید شده بودند که بر اساس درخواست دانشگاه امتیاز کیفیت و کمیت آموزشی ایشان نیز طبق روال ذکر شده در بالا استخراج و اسامی افراد پیشنهاد شده همراه با امتیاز کیفیت و کمیت آموزشی ایشان طی یک جدول بعنوان پیشنهاد به دانشگاه ارسال شد تا در کمیته ها و شوراهای دانشگاه مطرح و بر اساس ضوابط جشنواره برگزیده نهایی انتخاب گردد.

ب) جایزه ابداع و اختراع برگزیده

این جایزه بر اساس معیارهای جشنواره به ابداع یا اختراعی تعلق می گیرد که طی سه سال گذشته انجام شده باشد و از مراجع ذیصلاح ملی یا بین المللی دارای تاییدیه بوده و اجرایی شده باشد و از طرف فرد یا دانشکده کاندید جشنواره می شود. این جایزه نیز مانند سایر جوایز بخش پژوهش به طور معمول به طور مستقیم توسط کمیته و شورای جشنواره در دانشگاه بررسی و انتخاب می گردد.

مجددا انتخاب شایسته همکاران گرانقدر دانشکده را در نوزدهمین جشنواره ابن سینا به این عزیزان تبریک گفته و برای ایشان از درگاه خداوند متعال آرزوی سلامتی، شادکامی و موفقیت بیشتر را دارم.

 

                                                                                                                   

                                                                                                                   ریس دانشکده بهداشت

 


عكس های مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو کل اخبار
نسخه قابل چاپ