دوشنبه 19 آذر 1397   05:41:24
دانشکده بهداشت
.
تعداد بازديد اين صفحه: 550
1396/12/22 سه‌شنبهبرگزاری آخرین جلسه شورای عمومی دانشکده بهداشت در سال 96
برگزاری آخرین جلسه شورای عمومی دانشکده بهداشت در سال 96
بنا به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت آخرین جلسه شورای عمومی دانشکده در سال 1396 با حضور دکتر اکبری ساری رئیس دانشکده و اعضاء هیئت رئیسه و مدیران گروههای آموزشی در روز سه شنبه 22 اسفند ماه در اتاق شورا برگزار گردید .
 در ابتدای جلسه و پس از تلاوت آیاتی چند از قران کریم، دکتر اکبری ساری ضمن تقدیر و تشکر از همکاران به خاطر فعالیت های ایشان در سالی که گذشت اظهار امیدواری کرد که اگر کارها همچنان صادقانه و با دلسوزی و برای رضای خدا باشد اجر عظیمی دارد که با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نخواهد بود و این گونه خدمت رسانی کار مقدسی است . ایشان در ادامه اظهار داشت اعضای مختلف دانشکده حلقه های مختلف یک زنجیره هستند اگر هر کدام کار خود را خوب انجام دهند خروجی این فعالیت های زنجیره وار ارتقای سلامت جامعه و مردم خواهد بود، خوشبختانه تاکنون جمیع فعالیت های همکاران هم اینگونه بوده و البته کار کردن در شرایط تحریم اقتصادی و مشکلات موجود مشکل است، ولی ارزشمند می باشد و با کوشش بی دریغ همکاران، دانشکده بهداشت به دستاوردهای مهمی دست یافته است .  دکتر اکبری ساری در ادامه در خصوص تغییر و تحول در بخشهایی از دانشکده اظهار رضایت نموده و اضافه کرد دیدگاههای ارزشمندی از اعضای هیئت علمی که از جمله نخبگان جامعه هستند روی سایت دانشکده قرار گرفته و این اعضا که در زمینه های مختلف صاحب نظران ارجمندی هستند می توانند طی مصاحبه و ارائه نقطه نظرات در حیطه تخصص خود، عقاید و افکار خود را در اختیار عموم قرار داده و واحد روابط عمومی دانشکده را در مسیر پیشرفت یاری نمایند . وی در خصوص پرداختهای مالی دانشکده اعلام نمود خوشبختانه با تدابیر دکتر ذاکریان معاونت محترم  مالی اداری این مسائل به خوبی انجام شده و البته برنامه های دیگری هم در دست توسعه میباشد که انشاالله در سال آتی به یکایک آنها رسیدگی خواهد شد و در ادامه در خصوص فعالیت شبکه خیریه دانشکده جهت کمک به نیازمندان توضیحاتی ارائه نمود. 
پس از سخنان ریاست محترم دانشکده، دکتر اخوان به ایراد سخنانی در خصوص وضعیت  عمومی دانشکده پرداخت. وی اظهار داشت دانشکده بهداشت در حال حاضر یکی از بهترین شرایط را در بین جامعه دانشگاهی داراست، به طوری که شورا و هئیت رئیسه کاملا هماهنگ و منسجم کارها را پیش می برند. سپس معاونین و مدیران یکایک ضمن ارائه گزارشات از واحدهای ذیربط، فرارسیدن سال نو را به عموم همکاران تبریک گفتند. در انتهای جلسه دکتر اکبری ساری در خصوص برنامه های سال آینده توضیحاتی ارائه نمود و مجددا فرارسیدن سال نو راتبریک گفته و آرزوی سلامتی، توفیق و پیروزی را برای کلیه همکاران درسال 97 داشتند .


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو کل اخبار
نسخه قابل چاپ