اخبار
1399/3/3 شنبه
پیام حاج آقا خالصی نژاد رابط نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده بهداشت به مناسبت عید سعید فطر و سالروز آزادسازی خرمشهر
حاج آقا خالصی نژاد رابط نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده بهداشت در پیامی عید سعید فطر و سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، حاج آقا خالصی نژاد رابط نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده بهداشت در پیامی عید سعید فطر و سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.  

متن پیام به شرح زیر است:

سلام وعرض ادب خدمت شما بزرگواران، مسئولان محترم و اعضای شریف هیأت علمی و اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز و کارکنان وزین دانشکده بهداشت

قال الله تعالی:
وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِن شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ...
)آیه 7 سوره ابراهیم علیه السلام(

ﻭ یادکنید از اینکه ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺗﺎﻥ ﺍﻋﻠﺎم ﻛﺮﺩ: ﺍﮔﺮ شاکر باشید و ﺳﭙﺎﺳﮕﺰﺍﺭﻯ ﻛﻨﻴﺪ، ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻧﻌﻤﺖ ﺷﻤﺎ را «و ظرفیت روحی شما را برای نعمت بیشتر و بهتر» ﺍﻓﺰﻭﻥ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﻛﺮﺩ...

همچنانکه تغییرات سلامت روحی انسان بر دیگر ابعاد سلامت مؤثر است، سلامت جسمی نیز بر دیگر ابعاد سلامت بخصوص سلامت روحی که اشرف ابعاد سلامت انسان است، تأثیر دارد و دانشکده بهداشت با همه اساتید و دانشجویان و کارکنانش، در سه ماه اخیر که جهان درگیر پاندمی ویروس کرونا بود، خوش درخشید و علاوه بر اینکه به سلامت جسمی مردم عزیزمان و دیگر کشورهای جهان «ازطریق سازمان بهداشت جهانی» خدمت شایان و ماندگاری کرد، به تبع آن نیز به سلامت روان و سلامت اجتماعی و سلامت معنوی مردم نیز خدمت بسیار کرد.
گرچه بسیاری از این خدمت های ارزشمند هنوز با مقیاس های علمی و اجتماعی قابل محاسبه نباشد، ولی قدر این زحمات وخدمات به اندازه ذره ای از نظر خدای لطیف وخبیر مخفی نمی ماند و اجر خاص الاهی در دنیا و آخرت، برای تک تک عزیزان در مقدرات وسرنوشت آنها منظور و مقدر شده است.
انشاءالله
ایشان ضمن تبریک سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و تبریک عید سعید فطر و دعای قبولی طاعات و آرزوی سلامت وسعادت برای همه شما عزیزان در دانشکده بهداشت بخصوص جهادگران عرصه سلامت کشور، گفت: مجددا وظیفه خود می دانم که از زحمات صادقانه وخالصانه همه شما عزیزان تقدیر و تشکر نمایم.

سیدجمال خالصی نژاد
امام جماعت و رابط نهاد رهبری در دانشکده بهداشت
شنبه 3 خرداد 1399
 

تمامی حقوق برای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد .

www.sph.tums.ac.ir