آخرین اخبار
1398/8/1 چهارشنبه
مرحله تکمیل ظرفیت دوره دكتري تخصصي (PhD) سال تحصيلي 99-98
پذیرفته شدگان از تاريخ 98/07/30 لغايت 98/08/06 براي ثبت نا‌م و تکمیل فرایند اقدام نمایند

پذیرفته شدگان از تاريخ 98/07/30 لغايت 98/08/06 براي ثبت نا‌م و تکمیل فرایند آن با وارد نمودن كدملي به عنوان كد كاربري و رمز عبور به سايت ‌https://sipad.tums.ac.ir/stdnew  مراجعه و نسبت به ا‌سكن مدارك و ثبت نام اينترنتي اقدام فرمايند بدیهی است عدم تكميل مدارك و تائيد نهايي آن در موعد مقرر بمنزله انصراف تلقی و مراتب به وزارت متبوع اعلام خواهد شد. ضمناً شروع دوره با توجه به امکانات دانشکده و نظر گروه های آموزشی پذیرنده داوطلبین خواهد بود.

توجه: : براي تكميل فرم هاي بررسي صلاحيت عمومي (گزينش  PhD) به سايت Sajed.tums.ac.ir مراجعه فرماييد.

مدارك مورد نياز جهت ثبت نام اينترنتي:

 اسكن سند تعهد محضري ثبت شده در دفاتراسناد رسمي كشور براساس سهميه قبولي (براي دريافت فرم سند تعهد محضري اینجا کلیک فرمایید و برای اطلاع از نحوه سپردن وثيقه ملكي به جاي سند تعهد محضري قبول شدگان با استفاده سهميه مناطفق محروم و آزاد و شرايط ضامنين به سايت امور حقوقي دانشگاه مراجعه فرمایيد).

ضمناً درصورت هرگونه سوال درخصوص تنظيم سند تعهد محضري و مشاوره حقوقي  پيش از اخذ تعهد در دفاتر اسناد رسمي كشور با دفترحقوقي دانشگاه با شماره 81633253 تماس حاصل فرماييد.

تبصره: خیلی مهم

آندسته از از داوطلبینی که در مرحله اول در دانشگاه دیگری پذیرفته شده اند کافی است تصویر سند تعهد محضری سپرده شده در آن دانشگاه را اسکن و بارگذاری نمایند.

  1. تكميل و اسكن فرم هاي ثبت نامي شماره
  2.   اسكن دانشنامه یا گواهی موقت مقطع قبل و یا گواهي مبني برفراغت ازتحصيل تا31 شهريور ماه 1398 (براي دانشجويان ترم آخر)
  3. اسكن شناسنامه (تمام صفحات) كارت ملي و عكس 3*4  عكس 3*4 با فرمت JPEG و حجم كمتر از KB 50
  4. ارائه نامه از محل استخدام مبني بر موافقت بدون قيد و شرط با ادامه تحصيل از سوي بالاترين مقام سازمان (لازم به ذكر است مستخدمين رسمي و پيماني ملزم به اسكن مدرك فوق مي باشند). ضمناً ارائه رونوشت حكم ماموريت آموزشي يا مرخصي بدون حقوق براي پذيرفته شدگاني كه در استخدام رسمي و یا پيماني وزراتخانه ها، سازمانها و نهادها و... مي باشند.(درصورت آماده نبودن درحين ارائه اصل مدارك تحويل گردد)
  5. تصوير كارت هوشمند پايان يا معافيت ازخدمت نظام وظيفه براي آقايان يا گواهي تعويض آن از مراكز پليس + 10 

تبصره: پذيرفته شدگان مشمول برای بهره مندی از معافيت تحصيلي موظفند حداکثر تا دو ماه با در دست داشتن گواهي فراغت از تحصيل مقطع قبلی (نامه اعلام فراغت به سازمان وظيفه) به آموزش دانشكده مراجعه و نامه و معرفی نامه مبنی بر ثبت نام جهت ارائه به مراکز پلیس + 10 دریافت فرمايند.

  1. تصوير گواهی پايان يا معافيت و يا ترخيص از لایحه طرح نيروي انساني
  2. گواهی تسويه حساب و یا تقسیط بدهی با صندوق رفاه دانشجویان
  3.  تصوير كارت سهميه ايثارگران. ضمناً مراجعه حضوري دانشجويان شاهد و ايثارگر اعم از افرادي كه با سهميه و يا غير سهميه قبول‌ شده‌اند به واحد مديريت امور دانشجويان شاهد و ايثارگر جهت ارائه‌ اصل مدارك ايثارگري و تكميل مراحل ثبت‌نام الزامي است.

   

  • ثبت نام كنندگان محترم لطفاً جهت اطلاع از زمان دقیق شروع دوره به سایت و یا با شماره 88951404 آموزش دانشکده تماس و پیگیری فرمايند.
  • براي دريافت كارت دانشجوئي و اطلاع از امكانات رفاهي، خوابگاه و... به سايت معاونت دانشجويي فرهنگيhttp://vsca.tums.ac.ir   مراجعه فرمايند.

توجه:

 الف: جهت آگاهي از تكميل بودن وتائيد مدارك ضروري است مجددا" حداكثر بعد از48  ساعت کاری به سايت مراجعه تا پيام ثبت نام انجام شد را مشاهده و رسيد تاييديه ثبت نام موقت را جهت ثبت نام حضوري در دانشكده پرينت فرمايید.

ب: درصورت مشاهده پيام مدارك ناقص مي باشد لطفاً سريعا" نسبت به رفع نقص اقدام فرمایيد.

تاريخ ثبت نام حضوري

تاريخ ثبت نام حضوري جهت تحويل اصل مدارك از روز شنبه 98/08/11 مي‌باشد. لطفاً پذيرفته شدگان با در دست داشتن اصل مدارك و  پرينت ثبت نام اینترنتی تاييد شده و تاييديه گزينش به دانشكده محل پذیرش مراجعه فرمايند.

تمامی حقوق برای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد .

www.sph.tums.ac.ir