آخرین اخبار
1398/2/7 شنبه
بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و دوازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری
ثبت نام آنلاین بیستمین همایش آموزش علوم پزشکی از طریق همایش سایت به آدرس meduc20.behdasht.gov.ir در تاریخ 98/2/9 راس ساعت 13 بسته خواهد شد.
ثبت نام آنلاین بیستمین همایش آموزش علوم پزشکی از طریق همایش سایت به آدرس meduc20.behdasht.gov.ir در تاریخ 98/2/9 راس ساعت 13 بسته خواهد شد و پس از آن امکان ثبت نام فقط به صورت حضوری و در محل برگزاری همایش در روزهای 11 تا 13 اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.
  • با توجه به ضرورت ارسال اطلاعات ثبت نام کنندگان آنلاین به شرکت مسئول میز ثبت نام، مهلت تعیین شده برای ثبت نام آنلاین، به هیچوجه قابل تمدید نمی باشد.
  • ثبت نام درمحل، صرفا با ارائه کارت ملی فرد ثبت نام کننده امکان پذیر خواهد بود. در صورت عدم ارائه کارت ملی و یا ارائه کارت ملی فرد دیگری به غیر از فرد ثبت نام کننده، ثبت نام انجام نخواهد شد.
  • ثبت نام در محل، صرفا با پرداخت هزینه به میزان پانصد هزار ریال(که بر حسب رده شرکت کننده قابل افزایش می باشد)انجام خواهد شد.
  • ثبت نام در محل مستلزم صرف زمان بیشتر برای طی مراحل ثبت نام و صدور کارت(حداقل 30 تا 60 دقیقه) میباشد که لازم است ثبت نام کنندگان در محل به این موضوع توجه داشته و آمادگی لازم برای این مدت انتظار را داشته باشند.

تمامی حقوق برای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد .

www.sph.tums.ac.ir