جمعه 4 مهر 1399   06:39:22
ریاست
.
[PageVisit]
تعداد بازدید این صفحه :541
1398/12/27 سه‌شنبه
پیام رئیس دانشکده بهداشت به دانشجویان دانشکده در آستانه سال نو
دکتر اکبری ساری رئیس دانشکده بهداشت پیامی در آستانه سال نو به همراه توضیحاتی برای دانشجویان ارائه داد.
دانشجویان عزیز و گرانقدر دانشکده بهداشت
با سلام و ادب
همانطور که می دانید بیماری نوپدید کرونا که عامل آن ویروس مرموز و بسیار مسری کوید 19 می باشد، ظرف حدود دو ماه از شروع آن در بسیاری از کشورهای دنیا فراگیر شده است و در کشور عزیزمان ایران نیز جمعیت وسیعی را مبتلا نموده است. با توجه به ویژگی های این بیماری از جمله انتشار سریع و وسیع به نظر می رسد مهم ترین روش پیشگیری از آن اطلاع رسانی، آموزش همگانی و به حداقل رساندن سفرها و تجمعات می باشد. به همین دلیل بسیاری از تجمع ها تحت تاثیر این همه گیری متوقف شده است که دانشگاه ها و دانشکده بهداشت نیز از این قاعده مستثنا نیست.
امیدوارم با اقدامات وسیعی که در راستای مدیریت و کنترل این همه گیری در حال انجام است و با حمایت و مشارکت فعال و موثر هم وطنان عزیزمان این بیماری در اولین زمان ممکن کنترل شده و شرایط کشور از جمله دانشکده به حالت عادی برگردد.
اکنون که در آستانه ایام نوروز و سال جدید قرار داریم با تبریک پیشاپیش سال نو و بهار طبیعت؛ و با تاکید و توصیه فراوان مبنی بر رعایت تمام شرایط و اصول بهداشتی تقاضا دارم تا بهبود نسبی شرایط در حد امکان از حضور فیزیکی در محیط دانشکده پرهیز نمایید و سعی کنید از طریق تعامل با اساتید گرانقدر و استفاده از سامانه های مجازی دانشگاه کارهای علمی خود را همچون قبل ادامه دهید و از طریق سایت دانشکده اطلاعات لازم را در مورد برنامه های آینده دانشکده که ممکن است بسته به شرایط تنظیم شود یا تغییرکند به دست آورید. بدیهی است برای جبران کلاس های آموزشی که در اسفند ماه تشکیل نشده است با هماهنگی اساتید دانشکده اقدام لازم انجام خواهد شد. ضمنا به اطلاع شما می رسانم تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشکده و موسسه ملی تحقیقات سلامت به صورت داوطلبانه کمیته ای تحت عنوان "کمیته آموزش همگانی بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی تهران" راه اندازی کرده اند که اطلاعات و محصولات آن روی سایت دانشکده در دسترس و قابل استفاده است و عزیزانی که تمایل دارند با این کمیته همکاری کنند می توانند از طریق سایت دانشکده اعلام آمادگی کنند تا حسب ضرورت پیگیری لازم انجام شود.
مجددا پیشاپیش سال نو و بهار طبیعت را به همه دانشجویان گرانقدر دانشکده بهداشت تبریک می گویم و برای همه شما عزیزان و خانواده های ارجمندتان سالی سرشار از سلامتی، شادکامی و موفقیت آرزومندم.

دکتر علی اکبری ساری
رئیس دانشکده بهداشت
 


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر