يكشنبه 4 آبان 1399   08:44:42
ریاست
.
[PageVisit]
تعداد بازدید این صفحه :377
1399/4/22 يكشنبه
پیام تقدیر رئیس دانشکده بهداشت از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده
دکتر اکبری ساری رئیس دانشکده بهداشت در پیامی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، دکتر علی اکبری ساری رئیس دنشکده بهداشت در حکمی از سوی دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به ریاست موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.
دکتر اکبری ساری در پیامی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده تقدیر کرد.

متن پیام:
اَلْحَمْدُ لله الَّذى لَيْسَ لِقَضآئِهِ دافِعٌ وَلا لِعَطائِهِ مانِعٌ
خداوند متعال را شاکرم و افتخار می کنم مسئولیت دانشکده ای را بعهده داشتم که بیش از نیم قرن چون ستاره ای در آسمان علم و دانش می درخشد و گوهری تابناک در عرصه بهداشت و سلامت عمومی است. بهترین سال های عمرم به کسب دانش در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذشت. پس از آن باز با حمایت دانشگاه تحصیلاتم را خارج از کشور ادامه دادم. آمدم به امید آنکه دین خود را ادا کنم. در دانشکده بهداشت پذیرفته شدم، در دامان آن رشد یافتم، به مرتبه دانشیاری و استادی رسیدم، درآمدی و شهرتی کسب نمودم و بر کرسی ریاست آن تکیه زدم. اکنون که بیش از 13 بهار از ورودم به دانشکده می گذرد احساس می کنم در حد توان وظیفه ام را در راستای اعتلا و مصالح دانشکده انجام داده ام. هرچند هنوز دین زیادی دارم تا ادا کنم. خوشحال و شاکرم در حالی این مسئولیت را به پایان می برم که دانشکده شکوفا و پویا و در اوج تلاش و خدمت رسانی است. می دانم هنوز کارهای زیادی مانده است که انجام شود. از ریاست محترم دانشگاه تشکر می کنم به خاطر آنکه به بنده اعتماد کردند و همیشه از دانشکده حمایت نمودند. از مدیران محترم دانشگاه و دانشکده، همکاران ارجمند، کارکنان پرتلاش و دانشجویان عزیز دانشکده نیز صمیمانه سپاسگذارم. بدون حمایت آنها دستاورد های مهم و ارزشمند محقق نمی شد.
گر چه تمایل قلبی ام تداوم خدمت در دانشکده بود، ریاست دانشگاه فرمودند مصلحت آن است در موسسه ملی تحقیقات سلامت در خدمت ایشان و نظام سلامت باشم که آن هم افتخار بزرگی است. مجددا از ریاست محترم دانشگاه و مقام عالی وزارت به خاطر حسن اعتمادشان تشکر می کنم و امید دارم این بار مسئولیت را نیز با سلامت به پایان برسانم. دانشکده بهداشت همچنان خانه من است، هر جا باشم و هرچه در توان دارم برای اعتلای آن و اعتلای بهداشت و سلامت عمومی کشور فروگزار نخواهم کرد. به خاطر کاستی ها و خطاهای احتمالی امید گذشت دارم. خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خوشنود باشی و ما رستگار.

دکتر علی اکبری ساری 22 تیرماه 1399


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر