يكشنبه 4 آبان 1399   10:05:42
ریاست
.
[PageVisit]
تعداد بازدید این صفحه :443
1399/6/25 سه‌شنبه
پیام تبریک رئیس دانشکده بهداشت در خصوص آغاز سال تحصیلی جدید
دکتر کاظم ندافی رئیس دانشکده بهداشت در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده بهداشت، دکتر کاظم ندافی رئیس دانشکده بهداشت در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

متن پیام:


 يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجَاتٍ ۚ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِيرٌ  (سوره مجادله آیه 11)
خداوند آنهايى را كه ايمان آورده‌اند و كسانى را كه دانش يافته‌اند به درجاتى برافرازد، و خدا به كارهايى كه مى‌كنيد آگاه است.
    سال تحصیلی 1400-1399 که آخرین سال تحصیلی در قرن چهاردهم هجری شمسی است را در حالی شروع می کنیم که بیماری COVID-19 بسیاری از کشورهای جهان و کشور ما را تحت تاثیر قرار داده است و بخاطر رعایت شیوه نامه های بهداشتی عمده فعالیت های  آموزشی کنونی دانشکده بهداشت بصورت مجازی انجام می شود و دانشکده از جنب و جوش همیشگی ناشی از حضور دانشجویان برخوردار نیست ولی شور و نشاط علمی همچنان پابرجا است و اشتیاق استادان و دانشجویان در آغاز حرکتی نو در مسیر پیشرفت علم و دانش و پاسخگویی به نیازهای روزافزون جامعه از هر سال بیشتر است.
اینجانب ضمن عرض خیرمقدم به همه دانشجویان، به ویژه دانشجویان عزیزی که به تازگی به جمع خانواده دانشکده بهداشت می پیوندند، آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان عزیز، استادان ارجمند و کارکنان پرتلاش دانشکده بهداشت تبریک عرض می کنم. امیدوارم که در این شرایط که مردم عزیزمان بیش از هر زمان چشم به نتیجه فعالیت های فرزندان خود در دانشگاه دوخته اند دانشگاه بتواند به وظایف خود بیش از پیش عمل نماید و همه ما با استعانت از خداوند متعال و تلاش مضاعف گام های استواری در جهت اعتلای علم و دانش و سلامت جامعه برداریم.


دکتر کاظم ندافی
رئیس دانشکده بهداشت


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر