یکشنبه 28 دی 1399   07:11:53
1396/1/14 دوشنبه معاونت آموزشی
1395/11/5 سه‌شنبه

معرفی: از ابتدای تأسیس دانشکده بهداشت در تیرماه سال 1345 تا اوایل سال 1360 کلیه امور مربوط به آموزش، پژوهش و اداری مالی دانشکده توسط یک معاونت به انجام می رسید و در این مدت اداره امور آموزش و خدمات دانشجویی، مسؤولیت رسیدگی به امور آموزش دانشجویان در همه مقاطع تحصیلی اعم از برنامه‌ریزی آموزشی و خدمات رفاهی را به عهده داشت. از اوایل سال 1360، با تفکیک معاونت‌های دانشکده، معاونت آموزش دانشکده بعنوان یکی از ارکان اصلی دانشکده شروع به کار کرد. در سال‌های اخیر، ادغام دانشکده ابوریحان با دانشکده بهداشت، افزایش پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، پذیرش دانشجوی دوره MPH و MD-MPH و بین‌الملل، منجر به رشد بی‌سابقه تعداد دانشجویان شاغل به تحصیل در این دانشکده شده است. معاونت آموزشی دانشکده بهداشت با وجود تعداد زیاد دانشجو و حجم بالای کارهای مربوطه با استفاده از پرسنل ورزیده و دلسوز توانسته است تا حد زیادی انتظارات را برآورده ساخته و موجبات جلب نظر ارباب رجوع را فراهم آورد. این معاونت در سال‌های اخیر علی‌رغم رشد کمی دانشجویان با همکاری گروه‌های آموزشی توانسته است رشته‌های متعدد و جدیدی را در مقاطع مختلف در این دانشکده راه اندازی کند که از جمله آن‌ها می‌توان به رشته‌های سیاست‌گذاری سلامت، اقتصاد بهداشت، سلامت در بلایا و فوریت‌ها، بهداشت و ایمنی موادغذایی در مقطع دکتری، رشته‌های ارزیابی فن‌آوری سلامت، میکروب‌شناسی موادغذایی،  بهداشت و ایمنی موادغذایی و ارگونومی در مقطع کارشناسی ارشد  و رشته‌های مهندسی بهداشت محیط و مهندسی بهداشت حرفه‌ای در مقطع کارشناسی پیوسته و گرایش‌های متعدد در دوره MPH پودمانی اشاره کرد.

 

مأموریت: رسیدگی به کلیه امور آموزشی دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی و جذب و ارتقای اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت

چشم انداز: ارتقای کیفیت فرآیندها و ارایه خدمات آموزشی

 

کمک هزینه تحصیلی دانشجویان جدید الورود مقطع دکتری

دانشجویان جدید الورود مقطع دکتری ساکنین تهران با مراجعه به بانک ملت شعبه هجرت و دانشجویانی که در دیگر شهرها ساکن هستند ، در یکی از شعب بانک ملت صرفا ً فقط نسبت به افتتاح حساب کوتاه مدت اقدام نموده و کپی کارت بانکی مربوطه و کارت ملی و شناسنامه خود را جهت دریافت کمک هزینه تحصیلی تحویل کارشناس مربوطه حسابداری نمایند.

تمدید ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی PhD سال تحصیلی 1400-1399

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی PhD سال تحصیلی 1400-1399 تا تاریخ 1399/10/27 تمدید شد.

پذيرفته‌شدگان آزمون ورودي دوره دكتري تخصصي (PhD) سال تحصيلي 1399/1400

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان از تاریخ 1399/09/23 لغایت 1399/10/06 از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی انجام می پذیرد

ثبت اطلاعات و مستندات در سامانه نقل و انتقال و میهمانی

با عنایت به درخواستهای متعدد دانشجویان و دانشگاهها مبنی بر عدم ثبت اطلاعات و مستندات در سامانه نقل و انتقال و میهمانی، سامانه مذکور از روز سه شنبه مورخ99/9/11 لغایت پایان روز اداری چهارشنبه 99/9/19 فعال خواهد گردید. لذا دانشجویان نسبت به ثبت بررسی، ویرایش و اعمال تغییرات اقدام نمایند.

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون ورودی سال تحصیلی 1400/1399 رشته های دکتری تخصصی PhD

با عنایت به اینکه تا کنون اسامی و لیست پذیرفته شدگان به دانشگاه واصل نگردیده است لذا چگونگی و زمان ثبت نام را که صرفاً اینترنتی خواهد بود را طی روزهای 19 و یا 99/09/22 از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه پیگیری فرمایید.

بيشتر