شنبه 9 فروردين 1399   15:21:50
مهندسی بهداشت محیط
معرفی:
 گروه مهندسی بهداشت محیط از ابتدای تأسیس دانشکده بهداشت فعالیت‌های خود را آغاز نموده است  و همراه با افزایش تعداد و تنوع آلودگیهای محیط و همچنین همراه با اعتلای سطح آگاهیها در زمینه بهداشت محیط زیست، فعالیت این گروه نیز به صورت روزافزون گسترش یافته است.

ماموریت: ماموریت گروه مهندسی بهداشت محیط تربیت دانش آموختگانی با بالاترین کیفیت علمی و عملی ممکن و تولید علم از راه تحقیق، توسعه و فعالیتهای پژوهشی و نیز ارائه خدمات به جامعه، کشور و متخصصین بهداشت محیط است.

برنامه مدیریت گروه آموزشی مهندسی بهداشت محیط
چشم انداز: بهره مندی از محیط زیست مطلوب با تاکید بر مدیریت مخاطرات زیست محیطی که به نحوی سلامت انسان و محیط را تهدید می کند.

         
چارت گروه مهندسی بهداشت محیط          
  

پیام دکتر اکبری ساری رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران ( درمورد دورکاری و مرخصی )

خدمت همکاران و دوستان عزیز عرض سلام و صبح به خیر، در مورد پیام شب قبل یک نکته اضافه میکنم. شاید برخی همکاران هیات علمی یا کارکنان مایل باشند یا نیاز داشته باشند از مرخصی استفاده کنند.

بانوان نامی دانشگاه - دکتر سیمین ناصری

دکتر سیمین ناصری: زنان توانمند با حضور فعال در محیط‌های اجتماعی و برنامه توسعه ملی کشور می‌توانند تأثیرگذار باشند

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد.

عروج ملکوتی سرباز رشید جهان اسلام و ایران ، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی این چهره بین المللی مقاومت و ایثار را تبریک و تسلیت عرض مینمایم.

انتخاب دکترامیرحسین محوی در هفدهمین همایش نکوداشت مقام استاد منتخب جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

انتخاب جنابعالی در هفدهمین همایش نکوداشت مقام استاد منتخب جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران (سال 98) را از طرف خود و کلیه همکاران محترم گروه تبریک عرض می نمایم. بدیهی است نائل آمدن به چنین دستاورد ارزشمندی که مایه ا فتخار جامعه بهداشت محیط کشور بویژه گروه آموزشی مهندسی بهداشت محیط می باشد

گرامی داشت روز جهانی بهداشت محیط

مدیرگروه مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت در پیامی روز جهانی بهداشت محیط را تبریک گفت.

بيشتر