يكشنبه 10 فروردين 1399   08:02:30
معاونت اداری مالی

معاونت اداری مالی
معرفی: از سال 1360به بعد معاونت اداری و مالی دانشکده بطور جداگانه شکل گرفت و به همراه دیگر معاونت ها شروع به فعالیت در حوزه اجرایی و اداری و مالی نموده است. حوزه فعالیت معاونت اداری و مالی دانشکده متولی برنامه ریزی و سیاست گذاری در خصوص نظام اداری مالی منابع انسانی در قالب قوانین و آئین نامه معاملاتی دانشگاه و اجرای قوانین و نظارت به ضوابط مالی و اداری می باشد. معاونین اداری مالی دانشکده از گذشته تا کنون به ترتیب آقایان مهندس ایرانشاهی، دکتر شاه طاهری، دکتر صادقی، دکتر اخوان و دکتر ذاکریان بوده اند.

ماموریت: با هدف ارتقاء کمی وکیفی در راستای اداره و اجرای هرچه بهتر فعالیت ها و رضایت همکاران این معاونت طیف وسیعی از فعالیت ها را در حوزه خود در بردارد که از رفاهیات کارکنان گرفته تا قراردادها، فضای سبز، پرداخت ها، تعهدات تعاملات با ادارات را شامل می شود.

چشم انداز: تبدیل معاونت اداری مالی به یکی از مهمترین معاونت های دانشکده که نبض کلیه فعالیت های اداری مالی را بر عهده داشته و در حل مسائل و مشکلات نقش بسزایی داشته باشد.

برگزاری جشن خانواده دانشکده بهداشت / قدردانی از کارکنان، استادان بازنشسته و کارمندان نمونه دانشکده

معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده بهداشت گفت: بعضی وقایع برای تمامی زمان ها ویژه هستند و ولادت انبیا الهی به خصوص پیامبراسلام از این نمونه هست.

بهره برداری رسمی از سالن آمفی تاتر دانشکده بهداشت پس از بازسازی آن

از سالن آمفی تاتر دانشکده بهداشت پس از بازسازی آن همزمان با جشن میلاد پیامبر به طور رسمی بهره برداری شد.

برگزاری کار گاه آموزشی میز خدمت در دانشکده بهداشت

کار گاه آموزشی میز خدمت در دانشکده بهداشت برگزار شد.

برگزاری نشست هم اندیشی کارکنان غیر هیات علمی دانشکده بهداشت با رییس دانشکده و معاون اداری مالی این دانشکده

دکتر اکبری ساری گفت: ما در دانشکده کارکنان توانمند و خوبی از نظر کیفیت و کمیت داریم که سطح بالایی از خدمات را ارائه می دهند و ما به این کارکنان افتخار می کنیم.

نشست هم اندیشی کارکنان غیر هیات علمی با رییس و معاون اداری و مالی دانشکده

نشست هم اندیشی کارکنان غیر هیات علمی با رییس و معاون اداری و مالی دانشکده برگزار خواهد شد.

بيشتر