شنبه 14 تير 1399   04:50:48
کتابخانه

کتابخانه

معرفی: کتابخانه دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با داشتن مساحت ۲۵۰ متر مربع دارای بخش های مخزن، سالن مطالعه، میز امانت، پایان نامه ها و کتابهای الکترونیک، و خدمات فنی می باشد. این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳45 آغاز نموده است. سیستم کتابخانه بصورت نیمه باز طراحی شده و کتاب های مجموعه از طریق جستجو در پورتال آذرسا قابل بازیابی می باشند. سیستم رده بندی کتابخانه مطابق رده بندی کتابخانه ملی پزشکی امریکا  NLM  وکتابخانه کنگره  LC  ست.
تامین منابع اطلاعاتی از طریق شرکت در نمایشگاه های کتاب و نیز خرید از کتابفروشیهای معتبر سطح شهر صورت می گیرد. کتابخانه  با داشتن مجموعه‌ای غنی و گسترده از منابع گوناگون در زمینه‌های مختلف علوم بهداشتی، در نقش یک کتابخانه مادر، پاسخگوی مراجعین دانشکده بهداشت، دانشجویان و پژوهشگران از دانشگاه ها و سایر موسسات آموزش عالی کشور است.

 

                                    


  

  

فهرست کتابهای اهدایی ( تیرماه 99 )

فهرست کتابهای اهدایی ( تیرماه 99 ) که پس از آماده سازی و فهرستنویسی در دسترس مراجعین محترم کتابخانه قرار گرفته است.

تازه های پایان نامه ( تیرماه 99 )

73 عنوان پایان نامه در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد، دکترای تخصصی، MPH، MD_MPH در تیرماه 99 پس از آماده سازی در دسترس مراجعین محترم قرار گرفت.

رفع مشکل دسترسی به جدیدترین نسخه پایگاه اطلاعاتی Pubmed

مشکل دسترسی به جدیدترین نسخه pubmed برطرف گردید.

شروع ارائه خدمات سایت و سالن مطالعه با محدودیت و حفظ فاصله گذاری اجتماعی

ارائه خدمات سایت و سالن مطالعه از تاریخ 99/3/10 با محدویت و حفظ فاصله گذاری اجتماعی آغاز شد.

تازه های پایان نامه ( بهمن 98 )

20 عنوان پایان نامه در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد، دکترای تخصصی، MPH، MD_MPH در بهمن ماه 98 پس از آماده سازی در دسترس مراجعین محترم قرار گرفت.

بيشتر