اخبار
1398/6/11 دوشنبه
برگزاری نشست هیات رئیسه در دانشکده بهداشت
نشست هیات رئیسه در دانشکده بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، دوشنبه 11 شهریور98، نشست هیات رئیسه دانشکده بهداشت با حضور دکتر اکبری ساری رئیس، معاونان  و مشاوران دانشکده برگزار شد.

در ابتدای نشست دکتر اکبری ساری گزارش کوتاهی از تعطیلات تابستانی که در دانشکده اتفاق افتاد ارائه و بیان کرد با توجه به تجربه امسال، انشاالله برای سال آینده با آمادگی و برنامه ریزی دقیق تر بتوانیم از این فرصت بهره ببریم. حاضران نیز  در این مورد به بیان نظراتشان پرداختند.  

در ادامه رئیس دانشکده با یادآوری مباحث مربوط به ایستگاه های تحقیقاتی و مسائل مرتبط با آن ها و نحوه ادامه کارشان توضیحاتی ارائه داد و در این مورد بحث و تبادل نظر لازم انجام شد.

دکتر اکبری ساری در مورد ایستگاه فیروزبهرام گفت: خوشبختانه این ایستگاه تجهیز و آماده بهره برداری شده است و می توانیم اولین گروه کارآموزی یا کارورزی را به آنجا ببریم.

در ادامه دکتر ذاکریان معاون اداری مالی دانشکده گزارش کوتاهی در خصوص بازبینی و بازسازی فضاهای آموزشی و کلاس های دانشکده ارائه کرد.

سپس دکتر الهام شکیبازاده معاون آموزشی دانشکده در مورد آمادگی دانشکده برای آغاز سال تحصیلی جدید و ثبت نمرات درسی نکاتی را مطرح کرد.

پس از آن حاضران نظرات و پیشنهاداتشان را برای استفاده بهینه از کلاس های آموزشی دانشکده، فرآیند برگزاری کلاس ها، ثبت نمرات  و توجه بیشتر مدیران گروه به این نکات بیان کردند.

در انتها دکتر اکبری ساری با بیان اینکه دانشکده میز خدمت را راه اندازی کرده است از معاونان خواست تا با توجه بیشتر به این مهم در پیشبرد آن سهیم شوند و فرآیندهای موردنظر خود را برای میز خدمت شناسایی و معرفی کنند.

تمامی حقوق برای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد .

www.sph.tums.ac.ir