جمعه 4 مهر 1399   06:29:43
واحد توانمند سازی و آموزش مدیران
.
سه‌شنبه 11 اسفند 1394 واحد توانمند سازی و آموزش مدیران

درباره مرکز

  مرکز آموزش مهارتهای مدیریت سلامت با بهره‌گیری از همکاری اساتید متخصص و با تجربه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای خود را در زمینه‌های مختلف سیاستگذاری، برنامه‌ریزی، سازماندهی، هدایت، رهبری و کنترل به سازمانهای بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهد. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با تقویت مهارتهای مدیریت و رهبری مدیران سازمانهای بهداشتی و درمانی به آنها کمک نماییم تا منابع در دسترس خود را توسعه دهند، استراتژی‌های مناسبی را انتخاب کنند، تصمیمات بهتری بگیرند و بهره‌وری سازمانهای خود را تضمین کنند.

 

  مأموریت مرکز

  مرکز آموزش مهارتهای مدیریت سلامت با بهره‌گیری از بهترین اساتید کشور خدمات آموزشی و مشاوره‌ای در زمینه مدیریت سلامت را به کلیه مدیران سطوح مختلف به منظور اداره اثربخش و کارآمد سازمانهای بهداشتی و درمانی ارائه می‌کند.

 

  دورنمای مرکز

  قطب علمی آموزشی مدیریت سلامت در منطقه خاورمیانه

 

  ارزشهای مرکز

  تمرکز- ما با تمرکز بر حوزه مدیریت سلامت و با بهره گیری از خدمات بهترین اساتید و متخصصان در این حوزه خدمات کاملا متمایز و با کیفیت عالی به سازمانهای بهداشتی و درمانی ارائه می کنیم.

  همکاری- برای ارائه بهترین خدمات آموزشی و مشاوره ای ما از همکاری سایر سازمانهای آموزشی و مشاوره ای معتبر در داخل و خارج کشور استفاده می کنیم.

  انعطاف‌پذیری- تجارب ملی و بین المللی همکاران ما این امکان را فراهم می دارد تا خدمات مورد نیاز سازمانهای بهداشتی و درمانی متناسب با نیازهای واقعی آنها با در نظر گرفتن نوع سازمان و سطح مدیریت ارائه گردد.

  اثربخشی- سالها تجربه همکاران ما در آموزش و مشاوره منجر شده است که دانش مدیریت به گونه‌ای کاربردی منتقل شود تا بیشترین تأثیر را در عملکرد سازمانی داشته باشد.