يكشنبه 15 تير 1399   01:03:32
معاونت پژوهشی

معاونت پژوهشی

معرفی: معاونت پژوهشی یکی از معاونت های دانشکده بهداشت است که وظیفه کلی آن ساماندهی و ارتقای فعالیت های پژوهشی در دانشکده است. این معاونت بعنوان نخستین رسالت خود، مسئولیت تنظیم سیاستها و عناوین پژوهشی دانشکده به نحو هماهنگ با سیاستهای دانشگاه، و در مرحله بعد مسئولیت هدایت پژوهشگران محترم در جهت اجرای سیاست ها و نظارت بر حسن اجرای آنها را برعهده دارد. معاونین پژوهشی دانشکده از ابتدا تا کنون به ترتیب آقایان دکتر غیاث الدین، دکتر ناطق پور، دکتر یونسیان، دکتر اشراقیان و خانم دکتر ناصری می باشند.

 

ماموریت: فراهم ساختن زمینه مطلوب برای انجام فعالیت های پژوهشی در راستای نقشه جامع علمی دانشگاه و کشور، تدوین برنامه عمل و نقشه راه پژوهش در گروههای مختف دانشکده، افزایش سطح درآمدها و منابع خارج از دانشگاه در مسیر توسعه طرحهای پژوهشی، افزایش همکاری های ملی، منطقه ای و بین المللی، توجه ویژه به کیفیت مقالات ( براساس شاخص های بین المللی)، افزایش تعداد پژوهش های محصول محور با هدف رفع چالش های بهداشتی کشور، ایجاد فضای مثبت رقابتی در فعالیت های پژوهشی اعضای هیئت علمی دانشکده، رفع نیازهای آموزش در پژوهش از طریق برگزاری کارگاهها و همایش های مناسب

 

چشم انداز: دستیابی به شرایطی که معاونت پژوهشی دانشکده بهداشت به عنوان مطلوب ترین فضای انجام فعالیت های پژوهشی در سطح دانشگاه شناخته شود و محصولات پژوهشی آن سهم زیادی را درجهت توسعه و ارتقاء دانشکده و دانشگاه داشته باشد.

 

 

ارائه گزارش معاون پژوهشی دانشکده بهداشت از فعالیت های پژوهشی این دانشکده در زمینه همه گیری کوید 19 

دکتر سیمین ناصری معاون پژوهشی دانشکده بهداشت گزارش فعالیت های پژوهشی این دانشکده در زمینه همه گیری کوید 19 را ارائه کرد.

ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (ع) و روز زن مبارک

برگزاری شورای پژوهشی دانشکده 26 بهمن 98

برگزاری نشست شورای پژوهشی دانشکده بهداشت

نشست شورای پژوهشی دانشکده بهداشت برگزار شد.

برگزاری نشست کمیته اخلاق دانشکده بهداشت

نشست کمیته اخلاق دانشکده بهداشت برگزار شد.

بيشتر